| Ικανότητα | 64 128 256 GB |
|---|---|
| Όνομα προϊόντος | EMMC |
| Χρώμα | Μαύρος |
| Κατάσταση προϊόντων | Νέος |
| Ελεγκτής | SMI |
| Προέλευση | Κίνα |
|---|---|
| Εύρος χωρητικότητας | 64 GB έως 256 GB |
| Χρώμα | Μαύρος |
| Υπηρεσία προσαρμογής λογότυπου | Διαθέσιμος |
| Υλικό | πλαστική ύλη |
| Όνομα προϊόντος | Automotive Embedded Multi Media Card |
|---|---|
| Υπηρεσία προσαρμογής λογότυπου | Διαθέσιμος |
| Υλικό | πλαστική ύλη |
| Επιλογές χωρητικότητας | 64GB, 128GB, 256GB |
| Προέλευση | Κίνα |
| Όνομα προϊόντος | Μάρκα PG 256 GB eMMC |
|---|---|
| Πακέτο | Πακέτο BGA |
| Βασικά χαρακτηριστικά | Καλή ποιότητα, υψηλή απόδοση |
| NAND FLASH | MLC/TLC/QLC |
| Προέλευση | Κίνα |
| Μνήμη | Λάμψη |
|---|---|
| Ελεγκτής | SMI |
| Χρώμα | Μαύρος |
| Κατάσταση προϊόντων | Νέος |
| Ικανότητα | Διαφέρει (64 GB, 128 GB κ.λπ.) |
| Ικανότητα | 64 GB έως 256 GB |
|---|---|
| Orign | Κίνα |
| Ταχύτητα ανάγνωσης | Έως 330 MB/s |
| Ταχύτητα γραφής | Έως 240MB/s |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -40℃~+85℃ / -45℃~+105℃ |
| Ικανότητα | 64GB/128GB/256GB |
|---|---|
| Ταχύτητα ανάγνωσης | 330MB/s |
| Ταχύτητα γραφής | 240 MB/s |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -40~85℃/-45~105℃ |
| Διαστάσεις | 11.5 mm x 13 mm x 1,2 mm |
| Ικανότητα | 64 GB / 128 GB |
|---|---|
| Επιλογή Flash | TLC λάμψη NAND |
| Ταχύτητα ανάγνωσης | Έως 330 MB/s |
| Ταχύτητα γραφής | Έως 240MB/s |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -40°C~+85°C/-45°C~+105°C |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -45°C έως +105°C |
|---|---|
| NAND FLASH | MLC/TLC/QLC |
| Χρώμα | Μαύρος |
| Διασύνδεση | HS400, HS200, HS, DDR |
| Τυχαίος γράψτε την ταχύτητα | Μέχρι 10.000 IOPS |
| Δυναμικότητα | 8GB-512GB |
|---|---|
| Συμφωνία | HS400 |
| Διαβάστε την ταχύτητα | Μέχρι 330MB/s |
| Γράψτε την ταχύτητα | Μέχρι 240MB/s |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -25°C~+85°C |