| Name | 128Gb V30 Tf Sd Card |
|---|---|
| Feature | Large Capacity Storage,4K Video Support |
| Aplicatiuon | Smartphone, Camera, Tablet Pc |
| Dimensions | 15mm*11mm*1mm |
| Products Status | Available |
| Name | PG Brand TF Card |
|---|---|
| Feature | Excellent Compatibility |
| Aplicatiuon | MP3/4, Drone, Smart Phone |
| Dimensions | 15mm*11mm*1mm |
| Products Status | Available |
| Quality | 100% Original |
|---|---|
| Customized | Acceptable |
| Dimensions | 15mm*11mm*1mm |
| OEM | Support |
| Products Status | In Stock |
| Class Level | C10 |
|---|---|
| Video Speed Class | V30 |
| UHS Level | U3 |
| Storage Type | Flash Memory |
| Package | Default Or Retail Blister |
| Quality | 100% Original |
|---|---|
| Customized | Acceptable |
| Dimensions | 15mm*11mm*1mm |
| OEM | Support |
| Products Status | In Stock |
| Quality | 100% Original |
|---|---|
| Customized | Acceptable |
| Dimensions | 15mm*11mm*1mm |
| OEM | Support |
| Products Status | In Stock |
| OEM | Support |
|---|---|
| Products Status | In Stock |
| Material | Plastic |
| Brand | PG Brand |
| Feature | High Speed |
| Name | 128GB Cartao De Memoria |
|---|---|
| Brand | PG Brand Or OEM |
| File System | FAT32/exFAT |
| Capacity | 32GB/ 64GB / 128GB / 256GB / 512GB |
| Package | Customizable |
| Name | High Speed TF Card |
|---|---|
| Brand | PG Brand Or OEM |
| Logo | Customized |
| Capacity | 32GB/ 64GB / 128GB / 256GB |
| Product Status | New |
| Name | Original Memory Card |
|---|---|
| Storage Type | Flash Memory |
| Logo | Customized |
| Key Words | Memory SD TF Card 100% True Capacity |
| Capacity | 32GB/ 64GB / 128GB / 256GB |