| Name | High Speed Flash TF Card |
|---|---|
| Logo | Customized |
| Capacity | 32GB/ 64GB / 128GB / 256GB |
| Product Status | New |
| Storage Temperature Range | -25°C-85°C |
| Name | Original TF/ Mini SD Card |
|---|---|
| Storage Type | Flash Memory |
| Logo | Customized |
| Key Words | Memory SD TF Card 100% True Capacity |
| Capacity | 32GB/ 64GB / 128GB / 256GB |
| Name | Custom Memory Card |
|---|---|
| Wafer | SK Hynix |
| Oem Logo | Available |
| Color | Customizable |
| Capacity | 32GB/ 64GB / 128GB / 256GB |
| Name | Class 10 Speed TF Card |
|---|---|
| Storage Type | Flash Memory |
| Logo | Customized |
| Color | Customizable |
| Capacity | 32GB/ 64GB / 128GB / 256GB |
| Name | C10 Tf Card |
|---|---|
| Logo | Customized |
| Speed Class | Class 10 |
| Quality | Good |
| Capacity | 32GB/ 64GB / 128GB / 256GB |
| Name | Memoria Carte 64GB |
|---|---|
| Capacity | 32GB/ 64GB / 128GB / 256GB / 512GB |
| Customized | Acceptable |
| Products Status | In Stock |
| Speed Class | Class 10 |
| Name | PG Band 256GB TF Card |
|---|---|
| Quality | Good , 100% New |
| Application | Phone / MP3 / MP4 / Speaker / Dashcam |
| Package | Customized Packaging |
| OEM / ODM | Support |
| Name | PG Band 128GB TF Card |
|---|---|
| OEM / ODM | Support |
| Color | Blue Or Printed |
| Quality | Excellent |
| Interface | SD 6.1 |
| Name | SD Card |
|---|---|
| OEM / ODM | Support |
| Color | Black Or Printed |
| Quality | Good Health |
| Interface | SD 6.1 |
| Name | C10 TF Card |
|---|---|
| OEM / ODM | Support |
| Package | Customizable |
| Quality | New |
| Interface | SD 6.1 |