| Όνομα προϊόντος | Βαθμός αυτοκινήτου eMMC 5.1 |
|---|---|
| Συμμόρφωση | IATF 16949 |
| Προέλευση | Γκουανγκντόνγκ, Κίνα |
| Σύμφωνος | Τσιπ μνήμης προηγμένα συστήματα υποβοήθησης οδηγού (ADAS) & συστήματα αυτόνομης οδήγησης (ADS) |
| Εύρος χωρητικότητας | 64 GB έως 256 GB |
| Μνήμη | Λάμψη |
|---|---|
| Ελεγκτής | SMI |
| Τύπος πακέτου | BGA (Ball Grid Array) 153 |
| Κατάσταση | καλής ποιότητας |
| Υλικό | πλαστική ύλη |
| Όνομα προϊόντος | 64 GB 128 GB 256 GB Ενσωματωμένο Flash eMMC |
|---|---|
| Οστια | Κιοξία |
| Προέλευση | Γκουανγκντόνγκ, Κίνα |
| Χωρητικότητα αποθήκευσης | 64 GB, 128 GB, 256 GB |
| Αρμονία | Τομέας Ηλεκτρονικών Αυτοκινήτων |
| Όνομα προϊόντος | IC eMMC Automotive Grade |
|---|---|
| Ικανότητα | 64 GB / 128 GB / 256 GB |
| Υλικό | πλαστική ύλη |
| Εφαρμογή | ΗΒΗ, ΑΔΑΣ |
| Χρώμα | Μαύρος |
| Όνομα προϊόντος | Αυτοκίνητο eMMC 64 GB |
|---|---|
| Σχετικές Πιστοποιήσεις | Σχετικές Πιστοποιήσεις |
| Τύπος πακέτου | BGA153 |
| Μέγεθος | 11,5x13x1,0/11,5x13x1,2 |
| Βαθμός Flash | βαθμός Α |
| Όνομα προϊόντος | OEM ODM Automotive Κατηγορία eMMC |
|---|---|
| Χρώμα | Μαύρος |
| Ταχύτητα ανάγνωσης | 330MB/s |
| Ταχύτητα γραφής | 240 MB/s |
| Ικανότητα | 64 GB / 128 GB / 256 GB |
| Όνομα προϊόντος | Κατηγορία αυτοκινήτου eMMC |
|---|---|
| Ταχύτητα γραφής | 240 MB/s |
| Ταχύτητα ανάγνωσης | 330MB/s |
| Ικανότητα | 64 GB / 128 GB / 256 GB |
| Χρώμα | Μαύρος |
| Όνομα προϊόντων | Automotive Embedded EMMC |
|---|---|
| Υλικό | πλαστική ύλη |
| Πρωτόκολλο | HS400 |
| Προέλευση | Κίνα |
| Κατανάλωση ρεύματος | Χαμηλή κατανάλωση ενέργειας |
| Προϊόν | Ic Chip Automotive Embedded EMMC 5.1 |
|---|---|
| Προέλευση | Κίνα |
| Υλικό | πλαστική ύλη |
| Λειτουργία | Μνήμη |
| Εύρος χωρητικότητας | 64 GB έως 256 GB |
| Συμμόρφωση | IATF 16949 |
|---|---|
| Εφαρμογή | Αυτοκίνητο |
| Οστια | Κιοξία |
| Εύρος χωρητικότητας | 64 GB έως 256 GB |
| Πρότυπο | ΕΜΜΚ 5.1 |