| Όνομα προϊόντος | Βιομηχανική κάρτα μνήμης C10 |
|---|---|
| Χρώμα | Προσαρμοσμένο |
| Πιστοποίηση | CE and RoHS |
| Μάρκα | ΠΓ μάρκα |
| Φλας | KIOXIA 9T25 |
| Ονομασία | Τροχαία κάρτα TF |
|---|---|
| Δυναμικότητα | 128GB/256GB/512GB/1TB/2TB |
| Χρώμα | Κόκκινο, ο Μαύρος ή συνήθεια |
| Λογότυπο | Κενός ή τυπωμένος |
| Υλικό | Πλαστικό |
| Όνομα προϊόντος | Κάρτα βιομηχανικής μνήμης ανθεκτική σε υψηλές θερμοκρασίες |
|---|---|
| Τάξη | C10 |
| Κύριος | Σοφός |
| Οστια | KIOXIA 9T25 |
| Διαβάστε ταχύτητα | 160MB/s |
| Διασύνδεση | Κάρτα Micro SD / TF |
|---|---|
| Δυναμικό | 2.7V σε 3.6V |
| MTBF (μέσος χρόνος μεταξύ των αποτυχιών) | 1.000.000 ώρες |
| Εφαρμογή | Βιομηχανικοί αυτοματισμοί, επιτήρηση, αυτοκίνητα, ιατρικές συσκευές |
| Αντοχή | Αντικραδασμική, Αδιάβροχη, Ακτινογραφία |
| Όνομα προϊόντος | Τροχαία κάρτα TF |
|---|---|
| Χρώμα | μαύρη συνήθεια |
| Εγγύηση | 3 χρόνια |
| Ταχύτητα | Κατηγορία 10, U3 |
| Αποθήκη | 64GB/128GB/256GB |
| Name | Industrial TF Card for 4k Recording |
|---|---|
| Nand flash | TLC |
| Quality | Good health |
| Material | Plastic |
| Read speed | 160mb/s |
| Λογότυπο | ΕΘΙΜΟ |
|---|---|
| Προέλευση | Κίνα |
| Ποιότητα | Νέος |
| Αντοχή | Αδιάβροχο, Αντικραδασμικό, Ακτινογραφία |
| Θερμοκρασία αποθήκευσης | 0°C έως 70°C |
| Θερμοκρασία αποθήκευσης | -40°C έως 85°C |
|---|---|
| Αποθήκη | 16GB/32GB/64GB/128GB/256GB/512GB |
| Ταχύτητα ανάγνωσης | Έως 180 MB/s |
| Τύπος αποθήκευσης | Flash Memory |
| Δυναμικό | 2.7V σε 3.6V |
| Δυναμικότητα | 16GB/32GB/64GB/128GB/256GB/512GB |
|---|---|
| Χρώμα | Μαύρο ή προσαρμοσμένο |
| Πακέτο | Συνεπώς, δεν θα πρέπει να χρησιμοποιείται η μέθοδος αυτή. |
| Ποιότητα | Καλό, 100% καινούργιο. |
| Υλικό | Πλαστικό |
| Ονομασία | κάρτα μνήμης κάμερας 4K |
|---|---|
| Ετικέτα | Ετικέτα PG ή OEM |
| Σύστημα αρχείων | FAT32/exFAT |
| Δυναμικότητα | 32GB / 64GB / 128GB / 256GB / 512GB |
| Πακέτο | Προσαρμόσιμη |