| Gebruikt voor | MP4/telefoon/luidspreker/mobiele telefoon/camera |
|---|---|
| Geheugenkaartnaam | SD-kaarten met hoge snelheid |
| Tf-kaartadapter | Kan met SD-kaart |
| Lees snelheid | Tot 100 MB/s |
| Verenigbaarheid | Smartphones, tablets, camera's, drones |
|---|---|
| Gebruik | speelkaarten, kraskaart enz |
| Klasse niveau | C10 |
| Gebruik voor | Camera/DVR |
| Productnaam | eMMC 5.1 Ingebouwde opslag |
|---|---|
| Gebruik voor | Slimme tv |
| Verpakking | BGA 153 |
| Opslagcapaciteit | 4/8/16 GB |
| Productnaam | PSLC Nand Flash-chips eMMC 5.1 |
|---|---|
| Gebruik voor | AI-aangedreven slimme luidspreker |
| Verpakking | BGA 153 |
| Opslagcapaciteit | 4/8/16 GB |
| Product | SD-geheugenkaart |
|---|---|
| Gebruik voor | CCTV-camera |
| Spaanders | Hynix V7 |
| Capaciteit | 16GB/32GB/64GB/128GB/256GB |
| Capaciteit | 64 GB/128 GB/256 GB |
|---|---|
| Lees snelheid | 330 MB/sec |
| Schrijfsnelheid | 240 MB/sec |
| Bedrijfstemperatuur | -40~85℃/-45~105℃ |
| Status | Goede gezondheid |
|---|---|
| Logo | OEM |
| Lees snelheid | Tot 330 MB/s |
| Geheugen | Flash |
| Productnaam | eMMC 5.1 |
|---|---|
| Capaciteit | 64 GB-256 GB |
| Oorsprong | Z.Z |
| Pakket | BGA153 |