| Spesifikasyon | Ayrıntılar |
|---|---|
| Kontrolör | AS/AK:16GB-256GB, SA:256GB-2TB |
| Arayüz | SD6.1 |
| Kapasite | 16GB/32GB/64GB/128GB/256GB/512GB/1TB: UHS-I |
| Çalışma Voltajı | 2.7V-3.6V:16GB-256GB, 3.3V/1.8V:512GB-2TB |
| Hız Düzeyi | C10, U3, V30, A1, A2 |
| Okumak ve yazma hızı (A1) | Okumak hızı 90MB/s; Yazma hızı 50MB/s (TLC) |
| Okumak ve yazma hızı (A2) | Okumak hızı 180MB/s; Yazma hızı 135MB/s (TLC) |
| Dosya Sistemi | 16GB-32GB: FAT32; 64GB-2TB: exFAT |
| Uyumluluk Standartları | SD ((XC) destekli ana cihazlarla uyumludur |
| Çalışma sıcaklık aralığı | 0°C-70°C |
| Depolama sıcaklık aralığı | -25°C-85°C |
Genel Puan
Sıralama Fotoğrafı
Aşağıdaki, tüm derecelendirmelerin dağılımıdır.Tüm Yorumlar