| Interface | eMMC 5.1 met HS400-ondersteuning |
|---|---|
| Beschikbare Capaciteiten | 64GB, 128GB, 256GB |
| Gegevensoverdrachtssnelheid | Tot 400 MB/s (HS400-modus) |
| Bedrijfsspanning | 3,3V (VCC), 1,8V/3,3V (VCCQ) |
| Temperatuurbereik | -40°C tot 105°C |
| Duurzaamheid | Hoge duurzaamheid voor frequente lees-/schrijfjcycli |
| Beveiligingsfuncties | RPMB, secure boot en schrijfbeveiliging |
| Pakkettype | BGA (Ball Grid Array) |
| Pakketafmetingen | 11,5 x 13 x 1 mm |
Algemene Beoordeling
Beoordelingsmomentopname
Het volgende is de verdeling van alle beoordelingenAlle recensies