| Arayüz | HS400 desteği ile eMMC 5.1 |
|---|---|
| Mevcut Kapasiteler | 64GB, 128GB, 256GB |
| Veri Aktarım Hızı | 400MB/s'ye kadar (HS400 modu) |
| Çalışma Voltajı | 3.3V (VCC), 1.8V/3.3V (VCCQ) |
| Sıcaklık Aralığı | -40°C ila 105°C |
| Dayanıklılık | Sık okuma/yazma döngüleri için yüksek dayanıklılık |
| Güvenlik Özellikleri | RPMB, güvenli önyükleme ve yazma koruması |
| Paket Tipi | BGA (Ball Grid Array) |
| Paket Boyutları | 11.5 x 13 x 1 mm |
Genel Puan
Sıralama Fotoğrafı
Aşağıdaki, tüm derecelendirmelerin dağılımıdır.Tüm Yorumlar