| Ürün adı | eMMC 5.1 |
|---|---|
| Hafıza | Flaş |
| Gofret | KIOXIA gofret |
| Üreticisi | PG Markası, Çin Cips Yıldızı |
| Yazma hızı | 240 MB/sn'ye kadar |
| İsim | PG 256GB EMMC 5.1 |
|---|---|
| Marka | PG (mükemmel sınıf) |
| Durum | Sağlık |
| Kapasite | 64GB, 128GB, 256GB, 512GB |
| Başvuru | Oyun konsolu / set üstü kutu / akıllı telefon / akıllı TV |
| Kapasite | 8 GB/16 GB/32 GB/64 GB/128 GB/256 GB |
|---|---|
| Okuma Hızı | 330 MB/sn'ye kadar |
| anlaşma | HS400 |
| Yazma Hızı | 240 MB/sn'ye kadar |
| Çalışma sıcaklığı | -25°C~+85°C |
| Çalışma Sıcaklığı | -45°C ila +105°C |
|---|---|
| Nand flaş | MLC/TLC/QLC |
| Renk | Siyah |
| Arayüz | HS400, HS200, HS, DDR |
| Rastgele Yazma Hızı | 10.000'e kadar IOPS |
| Kapasite | 8GB - 256GB |
|---|---|
| anlaşma | HS400 |
| Okuma Hızı | 330 MB/sn'ye kadar |
| Yazma Hızı | 240 MB/sn'ye kadar |
| Çalışma sıcaklığı | -40°C~+85°C / -45°C~+105°C |
| Çalışma sıcaklığı | -25°C ila 85°C |
|---|---|
| Paket Boyutu | 11,5 mm x 13 mm |
| Kapasite | 4GB, 128GB, 256GB |
| Otobüs genişliği | 1 bit, 4 bit, 8 bit |
| Flaş Seçimi | MLC |
| Capacity | 32GB to 256GB |
|---|---|
| Orign | China |
| Read speed | Up to 330MB/s |
| Write speed | Up to 240MB/s |
| Operating temperature | -40℃~+85℃ / -45℃~+105℃ |
| Kapasite | 8GB-512GB |
|---|---|
| Okuma Hızı | 330 MB/sn'ye kadar |
| anlaşma | HS400 |
| Yazma Hızı | 240 MB/sn'ye kadar |
| Çalışma sıcaklığı | -25°C~+85°C |
| Hafıza | Flaş |
|---|---|
| Denetleyici | SMI |
| Paket Tipi | BGA (Küresel Izgara Dizisi) 153 |
| Durum | kaliteli |
| Malzeme | plastik |
| Durum | Yeni / İyi Sağlık |
|---|---|
| Çalışma Sıcaklığı | -40~105°C |
| Garanti | 5 Yıl |
| İşlev | Hafıza |
| Ürün durumu | Yeni |