| Dataretention | Up To 10 Years |
|---|---|
| Compliance | RoHS, CE, FCC |
| Function | Memory |
| Data Retention | Up To 10 Years |
| Video Speed Class | V30 |
| Capacity | 64GB/128GB/256GB/512GB |
|---|---|
| Usage | Tablet PC, MP3, Phone, Camera, GPS, DVR |
| Certifications | CE, RoHS |
| Formfactor | Micro SD (TF Card) |
| Read | 180mb/s |
| Speed Class | Class 10 / UHS-I |
|---|---|
| Form Factor | Micro SD (TF Card) |
| Wafer | KIOXIA 9T25 |
| Capacity Range | 64GB To 256GB |
| Input Voltage | 3.3V |
| Speedclass | Class 10 / UHS-I |
|---|---|
| Master | SA |
| Dataretention | 10 Years |
| Error Correction | ECC (Error Correction Code) |
| Read Speed | Up To 180MB/S |
| Usage | Phone, Camera, Etc |
|---|---|
| Packing | Retail Package / Custom |
| Package | Default Or Retail Blister |
| Storage Type | Flash Memory |
| Color | Black, Blue, Red, Etc |
| Interface | Micro SD / TF Card |
|---|---|
| Voltage | 2.7V To 3.6V |
| Mtbf (Mean Time Between Failures) | 1,000,000 Hours |
| Application | Industrial Automation, Surveillance, Automotive, Medical Devices |
| Durability | Shockproof, Waterproof, X-ray Proof |
| Compliance | RoHS, CE, FCC |
|---|---|
| Voltage | 2.7V To 3.6V |
| Storagetemperature | -40°C To 85°C |
| Interface | SDIO 3.0 |
| Writespeed | Up To 150MB/s |
| Compliance | RoHS, CE, FCC |
|---|---|
| Interface | SDIO 3.0 / SPI |
| Mtbf | 1,000,000 Hours |
| Durability | Industrial Grade, High Endurance |
| Waterproof | IPX7 |
| Storage Temperature | -40°C To 85°C |
|---|---|
| Storagecapacity | 16GB/32GB/64GB/128GB/256GB/512GB |
| Readspeed | Up To 180 MB/s |
| Storage Type | Flash Memory |
| Voltage | 2.7V To 3.6V |
| Nand Flash | TLC |
|---|---|
| Storagecapacity | 8GB/16GB/32GB/64GB/128GB/256GB |
| Dataretention | Up To 10 Years |
| Video Speed Class | V30 |
| Operating Temperature | -40~85℃ |