| Adı | 128GB Cartao de Memoria |
|---|---|
| Marka | PG markası veya OEM |
| Dosya sistemi | FAT32/exFAT |
| Kapasite | 32GB / 64GB / 128GB / 256GB / 512GB |
| Paket | özelleştirilebilir |
| Adı | Yüksek Hızlı TF Kartı |
|---|---|
| Marka | PG markası veya OEM |
| Logo | özel |
| Kapasite | 32GB / 64GB / 128GB / 256GB |
| Ürün Durumu | Yeni |
| Adı | Orijinal Hafıza Kartı |
|---|---|
| Depolama türü | FLAŞ bellek |
| Logo | özel |
| Anahtar kelimeler | Bellek SD TF Kart% 100 Gerçek Kapasite |
| Kapasite | 32GB / 64GB / 128GB / 256GB |
| Adı | Yüksek hızlı flaş TF kartı |
|---|---|
| Logo | özel |
| Kapasite | 32GB / 64GB / 128GB / 256GB |
| Ürün Durumu | Yeni |
| Depolama Sıcaklık Aralığı | -25°C-85°C |
| Adı | Orijinal TF/ Mini SD Kartı |
|---|---|
| Depolama türü | FLAŞ bellek |
| Logo | özel |
| Anahtar kelimeler | Bellek SD TF Kart% 100 Gerçek Kapasite |
| Kapasite | 32GB / 64GB / 128GB / 256GB |
| Adı | Özel Bellek Kartı |
|---|---|
| GOFRET | SK hynix |
| OEM logosu | Kullanılabilir |
| Renk | özelleştirilebilir |
| Kapasite | 32GB / 64GB / 128GB / 256GB |
| Adı | Sınıf 10 Hızlı TF Kartı |
|---|---|
| Depolama türü | FLAŞ bellek |
| Logo | özel |
| Renk | özelleştirilebilir |
| Kapasite | 32GB / 64GB / 128GB / 256GB |
| Adı | C10 TF kartı |
|---|---|
| Logo | özel |
| Hız Sınıfı | Sınıf 10 |
| Kalite | - İyi. |
| Kapasite | 32GB / 64GB / 128GB / 256GB |
| Adı | Memoria Carte 64GB |
|---|---|
| Kapasite | 32GB / 64GB / 128GB / 256GB / 512GB |
| özel | Kabul edilebilir. |
| Ürün Durumu | Depoda |
| Hız Sınıfı | Sınıf 10 |
| Adı | PG Band 256GB TF Kartı |
|---|---|
| Kalite | iyi, % 100% yeni |
| Uygulama | Telefon / mp3 / mp4 / hoparlör / dashcam |
| Paket | Özelleştirilmiş Ambalaj |
| OEM / ODM | Destek |