| Productname | Flash Memory Automotive Grade EMMC |
|---|---|
| Compatibility | Automotive Electronics Field |
| Reliability | AEC-Q100 Qualified |
| Operatingtemperature | -40°C To +105°C |
| Color | Black |
| Condition | New / Good Health |
|---|---|
| Operating Temperature | -40~105℃ |
| Warranty | 5 Years |
| Function | Memory |
| Products Status | New |
| Package Type | BGA153 |
|---|---|
| Bus Width | 1-bit, 4-bit, 8-bit |
| Productname | EMMC Memory Card |
| Typicalapplications | Smartphones, Tablets, IoT Devices |
| Power Consumption | Typical 50mA Active |
| Product Name | IC Electronic Component 64G EMMC5.1 |
|---|---|
| Compatibility | Set-top Box |
| Read Speed | 330MB/s |
| Capacity Range | Up To 256GB |
| Logo | Customized Logo |
| Product Name | Embedded Storage Solution EMMC |
|---|---|
| Memory | Flash |
| Controller | SMI |
| Wafer | KIOXIA |
| Application | Advanced Driving Assistance System |
| Product Name | IC EMMC Automotive Grade |
|---|---|
| Capacity | 64GB / 128GB/ 256GB |
| Material | Plastic |
| Aplication | IVI, ADAS |
| Color | Black |
| Product Name | Automotive Grade E-MMC |
|---|---|
| Controller | SMI |
| Wafer | KIOXIA |
| Brand | PG |
| Quality | Good |
| Capacity | 8gb/16gb/32gb/64gb/128gb/256gb |
|---|---|
| Read Speed | Up To 330MB/s |
| Agreement | HS400 |
| Write Speed | Up To 240MB/s |
| Operating Temperature | -25℃~+85℃ |
| Name | Industrial EMMC 5.1 64GB 128GB 256GB |
|---|---|
| Capacity | 64GB / 128GB / 256GB |
| OEM | Support |
| Read Speed | Up To 330MB/s |
| Write Speed | Up To 240MB/s |
| Capacity | 8GB-512GB |
|---|---|
| Read Speed | Up To 330MB/s |
| Agreement | HS400 |
| Write Speed | Up To 240MB/s |
| Operating Temperature | -25℃~+85℃ |