| Product Name | Embedded Automotive EMMC |
|---|---|
| Compatible | Around View Monitor(AVM) |
| Origin | China |
| Material | Plastic |
| Quality | Good |
| Nand Flash | TLC/QLC |
|---|---|
| Series | Libre |
| Max Write Speed | 240MB/s |
| Wear Leveling | Supported |
| Read Speed | Up To 330MB/s |
| Product Name | Automotive Grade EMMC 128GB |
|---|---|
| OEM | Welcome |
| Warranty | 3 Years |
| Write Speed | 240MB/S |
| Origin | China |
| Compliance | IATF 16949 |
|---|---|
| Application | Automotive |
| Wafer | KIOXIA |
| Capacity Range | 64GB To 256GB |
| Standard | EMMC 5.1 |
| Product Name | Embedded Emmc 5.1 |
|---|---|
| Grade | Industrial Grade |
| Capacity | 64GB To 256GB |
| Read Speed | Up To 330MB/s |
| Write Speed | Up To 240MB/s |
| Capacity | 8GB-512GB |
|---|---|
| Read Speed | Up To 330MB/s |
| Agreement | HS400 |
| Write Speed | Up To 240MB/s |
| Operating Temperature | -25℃~+85℃ |
| Product Name | Automotive Embedded Multi Media Card |
|---|---|
| Logo Customized Service | Available |
| Material | Plastic |
| Capacity Options | 64GB, 128GB, 256GB |
| Origin | China |
| Product Name | EMMC 5.1 32GB 64GB 128GB |
|---|---|
| Package | BGA 153 |
| Factory | Yes |
| Material | Plastic |
| Brand | PG |
| Name | IC Component Embedded Industrial EMMC 5.1 |
|---|---|
| Capacity | 32GB/ 64GB / 128GB / 256GB |
| BGA | 153 |
| Read Speed | Up To 330MB/s |
| Write Speed | Up To 240MB/s |
| Memory | Flash |
|---|---|
| Custom | Support |
| Origin | China |
| Sequential Write Speed | Up To 240 MB/s |
| Standard | EMMC 5.1 |