| Wymiary | 15mm x 11mm x 1mm |
|---|---|
| Szybkość zapisu | do 150 MB/S |
| Nazwa produktu | Karta TF klasy przemysłowej |
| Szybkość odczytu | Do 180 MB/s |
| Klasa szybkości | Klasa 10 / UHS-I |
| Nazwa produktu | Karta TF klasy przemysłowej |
|---|---|
| Kolor | czarny/niestandardowy |
| Gwarancja | 3 lata |
| Klasa szybkości | Klasa 10, U3 |
| StorageCapacity | 64 GB/128 GB/256 GB |
| Nazwa | Karta TF klasy przemysłowej |
|---|---|
| Pojemność | 128 GB / 256 GB / 512 GB / 1 TB / 2 TB |
| Kolor | Czerwony, Czarny lub na zamówienie |
| Logo | Puste lub drukowane |
| Materiał | Plastikowe |
| Nazwa | Szybkie karty TF do nagrywania vlogów sportowych na świeżym powietrzu |
|---|---|
| Klasa | U3, A2, V30 |
| Jakość | Dobry zdrowie |
| Tworzywo | Plastikowy |
| Czytaj prędkość | 160 MB/s |
| Nazwa produktu | Dostosowane szybkie karty Tf o pojemności 64 GB |
|---|---|
| Gwarancja | 3 lata |
| Marka | Marka PG |
| Kolor | Dostosowane |
| Orzecznictwo | CE and RoHS |
| Nazwa produktu | Przemysłowa karta TF do robota inspekcyjnego CCTV na pokładzie |
|---|---|
| Pojemność | 64 128 256 GB |
| Producent | China Chips Star Semiconductor Co., Ltd. |
| Prędkość zapisu | Do 140 MB/s |
| Certyfikaty | CE, ROHS |
| Nazwa | Minikarta TF |
|---|---|
| OEM / ODM | Wsparcie |
| Pakiet | Dostosowywalne |
| Jakość | 100% oryginał |
| interfejs | SD 6.1 |
| Temperatura robocza | -40°C do 85°C |
|---|---|
| Klasa szybkości | Klasa 10 / UHS-I |
| StorageCapacity | 8 GB/16 GB/32 GB/64 GB/128 GB |
| Woltaż | 2,7 V do 3,6 V |
| Gwarancja | 3 do 5 lat |
| Nazwa | Karta TF C10 |
|---|---|
| OEM / ODM | Wsparcie |
| Pakiet | Dostosowywalne |
| Jakość | Nowy |
| interfejs | SD 6.1 |
| nazwa | Przemysłowa karta TF |
|---|---|
| Klasa | A1 u3 |
| Gwarancja | 3 lata |
| Nand Flash | 9T25 |
| Jakość | Najwyższa jakość |