| nazwisko | Karta pamięci flash klasy przemysłowej |
|---|---|
| Jakość | Nowy |
| Przeczytaj Szybkość | 160 MB/s |
| Szybkość pisania | 140 MB/s |
| Pojemność | 64 GB |
| nazwa | Przemysłowa wysoka stabilna karta pamięci |
|---|---|
| Orzecznictwo | CE and RoHS |
| Klasa | A1 u3 |
| Marka | Marka PG |
| Nand Flash | Koxia 9T25 |
| Nand Flash | TLC |
|---|---|
| StorageCapacity | 8 GB/16 GB/32 GB/64 GB/128 GB/256 GB |
| Przechowywanie danych | Do 10 lat |
| Klasa prędkości wideo | V30 |
| Temperatura pracy | -40 ~ 85 ℃ |
| MTBF | Ponad 1 milion godzin |
|---|---|
| Zgodność | Kompatybilny z większością systemów wbudowanych i urządzeń przemysłowych |
| System plików | FAT32/exFAT |
| Wodoodporny | Stopień ochrony IPX7 |
| Temperatura przechowywania | -55°C do 95°C |
| Interfejs | Karta Micro SD/TF |
|---|---|
| Woltaż | 2,7 V do 3,6 V |
| MTBF (średni czas między niepowodzeniami) | 1 000 000 godzin |
| Aplikacja | Automatyka przemysłowa, monitoring, motoryzacja, urządzenia medyczne |
| Trwałość | Odporny na wstrząsy, wodoodporny, odporny na promieniowanie rentgenowskie |
| Typ lampy błyskowej Nand | 3D NAND |
|---|---|
| Zgodność | RoHS, CE |
| Nazwa produktu | Karta TF klasy przemysłowej |
| Współczynnik kształtu | Karta TF |
| Czytaj prędkość | Do 160 MB/s |
| Nazwa produktu | Industrial Carte Mémoire |
|---|---|
| Temperatura pracy | -25°C do 85°C |
| Prędkość zapisu | Do 140 MB/s |
| System plików | Fat32 / exfat |
| Certyfikat | CE, Rosh |
| Nazwa produktu | Karta TF klasy przemysłowej |
|---|---|
| Klasa szybkości | Klasa 10 / U3/A2 |
| Prędkość zapisu | Do 140 MB/s |
| Pojemność | 64 GB/128 GB/256 GB |
| Opłatek | Koxia |
| Nazwa | Karta TF do przenośnego, kieszonkowego cyfrowego rejestratora wideo |
|---|---|
| Tworzywo | Plastikowy |
| Czytaj prędkość | 160 MB/s |
| Prędkość zapisu | 140 MB/s |
| Pojemność | 64 GB 128 GB 256 GB |
| Pojemność | 64 GB/128 GB/256 GB/ |
|---|---|
| Czytaj prędkość | 160 MB/s |
| Prędkość zapisu | 140 MB/s |
| Temperatura pracy | -25~85℃ |
| Kontroler | Sa |