![]()
![]()
![]()
| Naam | Industriële Geheugenkaart 128GB |
|---|---|
| Controller | SA |
| Interface | SD6.1 |
| Capaciteit | 64GB, 128GB, 256GB, 512GB |
| Werkspanning | 2.7V-3.6V:16GB-256GB, 3.3V/1.8V:512GB-2TB |
| Snelheidsniveau | C10, U3, V30, A1, A2 |
| Leessnelheid | 160MB/s |
| Schrijfsnelheid | 140MB/s |
| Bestandssysteem | FAT32/exFAT |
| Videosnelheidsklasse | V30 |
| Bedrijfstemperatuurbereik | -40°C tot 85°C |
| Garantie | 3 jaar |
Snelle en stabiele lees-/schrijfsnelheden tot 160 MB/s lezen en 140 MB/s schrijven ondersteunen 4K RAW ultra HD video-opname zonder frameverlies of haperingen.
Sterke omgevingsaanpassing met werking van -25°C tot 85°C, plus stof-, val- en slijtvaste capaciteiten voor extreme omstandigheden.
Hoge gegevensbetrouwbaarheid met LDPC intelligente foutcorrectie en SMART-bewaking voor gegevensintegriteit en voorspelling van storingen.