| ظرفیت | 1 ترابایت |
|---|---|
| رنگ | قابل تنظیم |
| بسته بندی | قابل تنظیم |
| سرعت را بخوانید | 180 مگابایت بر ثانیه |
| سرعت نوشتن | 135 مگابایت بر ثانیه |
| ظرفیت | 16GB/32GB/64GB/128GB/256GB/512GB/1TB |
|---|---|
| رنگ | قابل تنظیم |
| بسته بندی | قابل تنظیم |
| سرعت را بخوانید | 180 مگابایت بر ثانیه |
| سرعت نوشتن | 135 مگابایت بر ثانیه |
| ظرفیت | 16 گیگابایت - 1 ترابایت |
|---|---|
| رنگ | قابل تنظیم |
| بسته بندی | قابل تنظیم |
| سرعت را بخوانید | 180 مگابایت بر ثانیه |
| سرعت نوشتن | 135 مگابایت بر ثانیه |
| ظرفیت | 16GB/32GB/64GB/128GB/256GB/512GB/1TB |
|---|---|
| رنگ | قابل تنظیم |
| بسته بندی | قابل تنظیم |
| سرعت را بخوانید | 180 مگابایت بر ثانیه |
| سرعت نوشتن | 135 مگابایت بر ثانیه |
| نوع | کارت TF |
|---|---|
| ظرفیت | 16 گیگابایت / 32 گیگابایت / 64 گیگابایت / 128 گیگابایت / 256 گیگابایت |
| وزن | 5 گرم |
| رنگ | قابل تنظیم |
| بسته بندی | قابل تنظیم |
| ظرفیت | 16GB/32GB/64GB/128GB/256GB/512GB/1TB |
|---|---|
| رنگ | قابل تنظیم |
| بسته بندی | قابل تنظیم |
| سرعت را بخوانید | 180 مگابایت بر ثانیه |
| سرعت نوشتن | 135 مگابایت بر ثانیه |
| ظرفیت | 16GB/32GB/64GB/128GB/256GB/512GB/1TB |
|---|---|
| رنگ | قابل تنظیم |
| بسته بندی | قابل تنظیم |
| سرعت را بخوانید | 180 مگابایت بر ثانیه |
| سرعت نوشتن | 135 مگابایت بر ثانیه |
| ظرفیت | 128 گیگابایت-1 ترابایت |
|---|---|
| رنگ | قابل تنظیم |
| بسته بندی | قابل تنظیم |
| سرعت را بخوانید | 180 مگابایت بر ثانیه |
| سرعت نوشتن | 135 مگابایت بر ثانیه |
| ظرفیت | 16GB/32GB/64GB/128GB/256GB/512GB/1TB |
|---|---|
| رنگ | قابل تنظیم |
| بسته بندی | قابل تنظیم |
| سرعت را بخوانید | 180 مگابایت بر ثانیه |
| سرعت نوشتن | 135 مگابایت بر ثانیه |
| نام محصول | کارت حافظه آرم سفارشی |
|---|---|
| کاربرد | هواپیمای بدون سرنشین مانیتور امنیتی |
| کلاس سرعت ویدیویی | V30 |
| سطح UHS | U3 |
| Storage Type | Flash Memory |