| Name | Industrial Grade Tf Card |
|---|---|
| CapacityPG Brand Industrial Grade Memory Card | 64GB / 128GB / 256GB / 512GB |
| Color | Customizable |
| Package | Customizable |
| Read Speed | 180MB/s |
| Name | Industrial Grade High Speed Tf Card |
|---|---|
| CapacityPG Brand Industrial Grade Memory Card | 64GB / 128GB / 256GB / 512GB |
| Operating Tempereture | -40℃~85℃ |
| Color | Customizable |
| Package | Customizable |
| Name | Industrial High Speed Tf Card |
|---|---|
| Application | Law Enforcement Recorder Security Monitoring |
| Warranty | 3 Years |
| Nand Flash | 9T25 |
| Quality | Good Health |
| Name | TF Card For Portable Outdoor Pocket Digital Video Recorder |
|---|---|
| Material | Plastic |
| Read Speed | 160mb/s |
| Write Speed | 140mb/s |
| Capacity | 64GB 128GB 256GB |
| Error Correction | ECC (Error Correction Code) |
|---|---|
| Operating System Compatibility | Windows, Linux, Android |
| Mtbf | Over 1 Million Hours |
| Interface | Micro SD / TF Card |
| Speed Class | Class 10 / UHS-I |
| Name | Industrial Micro TF Card |
|---|---|
| Read Speed | 180mb/s |
| Write Speed | 150mb/s |
| Application | Car DVR Security Monitoring Drone |
| Warranty | 3 Years |
| Name | Industrial PG Brand TF Card For Drone |
|---|---|
| Class | A1 U3 |
| Brand | PG Brand |
| Nand Flash | KIOXIA 9T25 |
| Quality | Top Quality |
| Capacity | 16GB/32GB/64GB/128GB/256GB |
|---|---|
| Color | Customized |
| Package | Default Or Retail Blister |
| Quality | 100% Original |
| Material | Plastic |
| Product | Industrial TF Card For Dashcam |
|---|---|
| Oem | Welcome |
| Status | Good Health |
| Video Speed Class | V30 |
| Used For | Dashcam |
| Capacity | 16GB/32GB/64GB/128GB/256GB/512GB/1TB |
|---|---|
| Color | Customizable |
| Package | Customizable |
| Read Speed | 180MB/s |
| Write Speed | 135MB/s |