| Capacity | 16GB/32GB/64GB/128GB/256GB/512GB |
|---|---|
| Color | Black Or Customized |
| Package | Default Or Retail Blister |
| Quality | Good , 100% New |
| Material | Plastic |
| Capacity | 16GB/32GB/64GB/128GB/256GB/512GB |
|---|---|
| Color | Black Or Customized |
| Package | Default Or Retail Blister |
| Quality | Good , 100% New |
| Material | Plastic |
| Product | Mini SD Card |
|---|---|
| Use For | Smartphone & Camera Story Players |
| Chips | KIOXIA |
| Capacity | 64GB/128GB/256GB |
| Color | Customized |
| Storage Capacity | 256GB/64GB/128GB |
|---|---|
| Operating Temperature | -25°C To 85°C/ -40°C To 105°C |
| Write Speed | Up To 140 MB/s |
| Compliance | RoHS, CE |
| P/E | 3000 |
| Product Name | High Speed Sd Card For Action Sport Camera |
|---|---|
| Color | Customized |
| Certification | CE And RoHS |
| Brand | PG Brand |
| Nand Flash | KIOXIA 9T25 |
| Product Name | PG Brand Industrial TF Card For Platform /Tunnel Surveillance Equipment |
|---|---|
| Capacity | 64 128 256GB |
| Manufacturer | China Chips Star Semiconductor Co., Ltd. |
| Write Speed | Up To 140MB/s |
| Certifications | CE, RoHS |
| Product Name | Industrial Memory Card |
|---|---|
| Origin | GUA, China |
| Manufacturer | China Chips Star |
| Power Consumption | Low Power Consumption |
| Read Speed | Up To 140 MB/s |
| Product Name | PG Brand Industrial TF Card For Industrial Control PLC |
|---|---|
| Capacity | 64 128 256GB |
| Manufacturer | China Chips Star Semiconductor Co., Ltd. |
| Write Speed | Up To 140MB/s |
| Certifications | CE, RoHS |
| Product | Industrial TF Card For Dashcam |
|---|---|
| Oem | Welcome |
| Status | Good Health |
| Video Speed Class | V30 |
| Used For | Dashcam |
| Product Name | Industrial TF Card For On-board Surveillance CCTV Inspection Robot |
|---|---|
| Capacity | 64 128 256GB |
| Manufacturer | China Chips Star Semiconductor Co., Ltd. |
| Write Speed | Up To 140MB/s |
| Certifications | CE, RoHS |